На Рівненщині гриби продовжують збирати під снігом (ФОТО)

Перший снігопад не завадив грибникам Рівненщини цими вихідними продовжити сезон тихого полювання.

Своїми здобутками жителі області поділилися у фейсбук-спільноті “Грибники Рівненщини”.

Основні напрямки збирання – Костопільщина та Березнівшина.


Попри зимову погоду, з лісу відчайдухи несли повні кошики білих та опеньків.

















