У Рівному пройшла акція «Не мовчи! Полон вбиває!» на підтримку полонених

У Рівному пройшла акція «Не мовчи! Полон вбиває!» на підтримку полонених 0000

У центрі Рівного, поблизу «Злати Плази» сьогодні, 17 травня, відбулася чергова акція-нагадування «Не мовчи! Полон вбиває!». Щотижня рідні військовополонених, зниклих безвісти та небайдужі містяни виходять на вулиці міста, аби нагадати про українських захисників, які досі перебувають у російському полоні.

1 У Рівному пройшла акція «Не мовчи! Полон вбиває!» на підтримку полонених

Учасники акції традиційно тримали у руках прапори, плакати та фотографії своїх рідних. Люди закликали суспільство не забувати про полонених військових та підтримувати їхні сім’ї.

Подібні акції у Рівному проходять регулярно щонеділі та збирають десятки учасників. Організатори наголошують: мовчання про полонених грає на користь ворога, а публічність допомагає підтримувати увагу до проблеми на державному та міжнародному рівнях.

1 У Рівному пройшла акція «Не мовчи! Полон вбиває!» на підтримку полонених

Більшість водіїв, які проїжджали повз акцію, підтримували учасників сигналами автомобілів.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!