«Самотня і боса»: Гайтана нібито запросила 20 тисяч євро за участь у благодійному концерті для ЗСУ

Українська співачка Гайтана опинилася у центрі скандалу після заяв організаторів благодійного шоу «Нашебачення». За словами стендап-коміка та волонтера Антон Тимошенко, артистка нібито запросила близько 20 тисяч євро гонорару за участь у концерті, де збирали кошти на підтримку ЗСУ.
Йдеться про благодійне шоу «Нашебачення 6», яке відбулося у Києві 7 травня. Формат заходу передбачав безкоштовну участь артистів — усі зібрані донати мали піти на потреби українських військових.
За словами Антона Тимошенка, організатори принципово не виплачували гонорарів виконавцям.
«Це абсолютно донатний благодійний конкурс. Ми не можемо нічого платити артистам», — пояснив він.
Саме через фінансові умови, як стверджують організатори, домовитися з Гайтаною не вдалося. В окремих публікаціях також згадується сума у 20–22 тисячі євро за виступ.
Водночас важливо, що наразі ні сама Гайтана, ні її представники чи продюсери публічно не коментували ці заяви. Жодного офіційного підтвердження або спростування інформації про гонорар наразі немає.
Останніми роками співачка вже неодноразово потрапляла у хвилі критики через мовчання про війну, використання російської мови у соцмережах та виступи за кордоном із російськомовним репертуаром.
Організатори «Нашебачення» повідомили, що цьогорічний концерт зібрав понад 3 мільйони гривень на підтримку українських військових.

















