Україна повернула з російського полону ще 160 захисників

Сьогодні, 26 червня, відбувся черговий обмін полоненими, у межах якого додому повернулися 160 українських військових. Усі звільнені перебували в російській неволі ще з 2022 року.

Серед повернених – військовослужбовці Збройних сил України, бійці Національної гвардії, прикордонники та військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту.

Захисники боронили Україну на різних напрямках фронту, зокрема в Маріуполі та на території «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Президент України Володимир Зеленський подякував команді, яка щодня працює над поверненням українців з полону, а також українським військовим, які на фронті забезпечують можливість проведення обмінів.
«Пам’ятаємо про всіх, хто залишається в неволі. Перевіряємо інформацію щодо кожного. Маємо повернути всіх – і військових, і цивільних», – наголосив глава держави.
Це вже черговий етап повернення українців із російського полону, і робота над звільненням усіх наших громадян триває.

















