З російського полону повернулися троє військових із Рівненщини

З російського полону повернулися троє військових із Рівненщини 0000

Серед звільнених сьогодні з російського полону українських військових є троє жителів Рівненщини.

Про це повідомив начальник Олександр Коваль.

Додому повертаються двоє військових із Рівненського району – 47 та 33 років. Ще один звільнений захисник, якому 27 років, родом із Дубенського району.

«Дякую усім, хто щодня докладає зусиль, аби кожен українець повернувся додому», – зазначив Олександр Коваль.

Нагадаємо, сьогодні в межах чергового обміну полоненими Україна повернула додому 160 військовослужбовців, які перебували в російському полоні ще з 2022 року.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!