На Рівненщині розпочалася реєстрація на додаткову сесію НМТ-2026

На Рівненщині розпочалася реєстрація на додаткову сесію НМТ-2026 0000

В Україні розпочався додатковий період реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті. Подати заявку можна до 16 травня. Така можливість передбачена для вступників, які не змогли зареєструватися під час основного етапу з поважних причин або ж отримали відмову через помилки в документах.

Для участі абітурієнтам потрібно створити або відредагувати персональний кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, завантажити необхідні документи та підтвердити участь у додатковій сесії тестування. Внести зміни до реєстраційних даних можна до 21 травня.

Основна сесія НМТ-2026 триватиме з 20 травня до 25 червня, додаткова — у липні. Як і торік, учасники складатимуть чотири предмети: українську мову, математику, історію України та один предмет на вибір.

На Рівненщині на основну сесію НМТ вже зареєструвалися 14 223 учасники. Це рекордна кількість для області та приблизно на дві тисячі більше, ніж торік. Водночас ця цифра ще не враховує вступників, які подадуть заявки під час додаткового періоду реєстрації.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!