Суд проти Рівнеобленерго: 2 млн грн компенсації вимагають через наслідки пожежі

Суд проти Рівнеобленерго: 2 млн грн компенсації вимагають через наслідки пожежі 0000

Сім’я Катерини Коломис звинувачує саме обленерго у пожежі, яка знищила її будинок. 27-го липня минулого року у селі Зоря сталася пожежа, причиною якої було замикання в мережі.

Журналіст Максим Коломис, син жінки, яка вимагає компенсації, стверджує, що новий лічильник без попередньої перевірки та без використання перехідника встановили просто на дерев’яну поверхню. За словами пані Катерини, після встановлення лічильника і до моменту пожежі в будинку постійно траплялися перепади напруги. В підсумку ДСНС встановила, що саме коротке замикання лічильника спричинило займання, стверджує родина. Внаслідок цього в будинку був знищений дах, згоріли меблі та побутові прилади.

Читайте також: Рівненські парковки будуть одними з найдорожчих в Україні

Енергетики свою провину заперечують свою провину, стверджуючи, що пожежу викликали проблеми з внутрішньою проводкою, за яку несуть відповідальність саме споживачі, пише Рівне Медіа.

На засіданні, що відбулося 31-го травня, родина заявниці вимагала в Рівнеобленерго компенсацію у розмірі 1,9 млн грн. Саме в таку суму оцінили збитки, завдані пожежею. Повідомляється, що наступне судове засідання відбудеться 14-го червня.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!