У музей на Рівненщині передали монети спортивної тематики з Австралії

Нові монети, які можуть зацікавити футбольних вболівальників, з’явились в одному з музеїв Рівненщини.
До Державного історико-культурного заповідника м. Острога з Австралії передали нову колекцію експонатів. Це 20 монет спортивної тематики, випущених у 2023 році, які присвячені австралійському класичному футболу і належать до серії «Австралійська футбольна ліга» (AFL).

Набір монет випустив Королівський австралійський монетний двір у Канберрі. Номінал монети – один долар, метал – алюмінієва бронза. Його передала острожанка, яка нині проживає в Австралії.
Додатково: Дарунок надійшов напередодні Літніх Олімпійських ігор, які цього року відбуваються у Франції.

















