У Рівному ліцеїсти зібрали кошти на авто для військових

Рівненські ліцеїсти зібрали кошти на авто для військових – учні Обласного наукового ліцею в Рівному провели ярмарок, щоб зібрати кошти на підтримку Збройних сил України. Збирали кошти на авто для військової частини, в якій служить брат однієї з ліцеїсток.
Як повідомляє Рівненська обласна рада, на благодійному ярмарку вдалося зібрати суму 55 тисяч гривень.
У синьо-жовтих кольорах єднання під вільним небом України КЗ “Обласний науковий ліцей в м. Рівне” вкотре ярмаркував, щоб допомогти нашим воїнам наблизити Перемогу! – йдеться в повідомленні.
Організаторами ярмарку по збору коштів стали директорка КЗ “Обласний науковий ліцей в м. Рівне” Наталія Сосюк та викладачі закладу.

– Цього разу ліцейська родина долучилися до купівлі автомобіля для брата нашої ліцеїстки, Олександри Ткач, який захищає українські кордони, щоб ми могли жити та навчатися у вільній та незалежній країні. Дякую кожному, хто долучився до проведення заходу! Об’єднуємо зусилля та гуртуємося заради перемоги, – наголошує Наталія Сосюк.

















