У Рівному з будівлі ОДА та облради евакуюють працівників

У Рівному з будівлі ОДА та облради евакуюють працівників 0000

Надійшло чергове анонімне повідомлення про “замінування” будівель Рівненської ОДА та облради.

Згідно з протоколом – евакуюють працівників. Спеціальні служби проводять обстеження приміщень. – повідомляє голова Рівненської ОДА

Про результати згодом.

Фото ілюстративне

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!