114
Надійшло чергове анонімне повідомлення про “замінування” будівель Рівненської ОДА та облради.
Згідно з протоколом – евакуюють працівників. Спеціальні служби проводять обстеження приміщень. – повідомляє голова Рівненської ОДА
Про результати згодом.
Фото ілюстративне