Рівнян закликають здати кров для поранених

“Дуже треба кров. Всіх груп! Всіх резусів!
Знову збір на госпіталі на схід.” – із таким закликом звертаються у соцмережах волонтери.
Попри те, що рівняни охоче стають донорами, потреба у крові не спадає. Адже після кожної здачі крові потрібно робити чималу паузу, тож є постійна необхідність у нових добровольцях.
Здати кров можна в будні, а також у суботу, 20 травня – центр служби крові продовжить свій робочий тиждень, щоб охопити якнайбільше донорів.
Прийом донорів з 8:00 до 12:30 та з 13:30 до 14:30. В суботу з 8:00 до 12:30, м. Рівне, вул. С. Бандери, 31
тел. для довідок 067-363-41-44.

















