Депутатка на Рівненщині звинуватила мера у нападі: що сталося

Депутатка на Рівненщині звинуватила мера у нападі: що сталося 0000

У Дубні розгорівся скандал навколо міського голови Василя Антонюка. Депутатка міської ради Наталія Іваницька публічно заявила, що очільник громади застосував до неї фізичну силу під час зустрічі у комунальному закладі.

За словами Іваницької, конфлікт стався у присутності кількох жінок — мам вихованців дитячого садка №7. Вона написала у Facebook, що після того, як поставила меру запитання, він «схватив вище ліктя правої руки і штовхнув до дверей з словами “Йди геть!”».

«Мені надали медичну допомогу, адже розпочалась тахікардія, зріс кров’яний тиск, стало нудити, почався тремор та дуже сильна сухість в роті (все зафіксовано)», — повідомила депутатка.

Наталія Іваницька зазначила, що написала заяву до поліції за статтями 173 та 173-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. «Не можуть при посаді та владі перебувати такі от “особи”, це ганьба для всіх нас з вами…» — написала вона.

1 Депутатка на Рівненщині звинуватила мера у нападі: що сталося

У коментарях під публікацією користувачі підтримали депутатку.

«Тримайся. Я думаю, що потрібно звернутися до народного депутата також з заявою, щоб він зробив депутатський запит щодо цього інциденту», — радять рівняни.

«Бо нема управи на нього, тому й дозволяє собі таке. Ганьба йому. А люди наші все кажуть: аби не гірше. А от куди вже гірше — то я не знаю. Він має відповідати за свої вчинки», — пишуть у коментарях.

«Людина, яка демонструє силу до слабших, а особливо до жінок, навіть собою назвати важко! Після такого ганебного вчинку він має залишити цю посаду!» — зазначають мешканці міста.

Наразі правоохоронці зареєстрували заяву та проводять перевірку обставин інциденту.

Міський голова Дубно поки не коментував ситуацію. 

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!