Двоє ліцеїстів з Рівного врятували жінку в річці

Днями, повертаючись із навчального закладу додому разом зі своїми товаришами, 14-річні Максим та Павло побачили у річці жінку, яка відчайдушно намагалася втриматися на воді.
Хлопці негайно кинулись рятувати її, а їхні товариші в цей час викликали медиків та поліцейських. Незважаючи на сильну течію, вони змогли витягнути її з води та тим самим врятували життя.
Сьогодні, 8 травня, начальник поліції Рівненщини Віктор Шанський особисто подякував двом ліцеїстам за проявлену небайдужість та рішучість.
За гідне виховання молоді подяки від поліції Рівненщини також передадуть батькам, директору ліцею та голові громади
Від ред: Нагадуємо, перш ніж рятувати людину у воді, варто зважити на ризики і безпечність такого подвигу.















