Хотіла прикрасити клумбу біля дому: жителька Рівненщини понівечила у лісі дерева

У лісових масивах поблизу с. Зірне Рівненського р-ну жінка пошкодила шість дерев, з яких зрізала кору.
Правопорушниця пояснила, що хотіла прикрасити клумбу біля дому. І погодилася сплатити штраф за «пошкодження дерев і чагарників до ступеня неприпинення росту». Навіщо взялася зрізати кору з живого дерева, а не просто назбирала в лісі опалу – пояснити важко.

У Поліському лісовому офісі зауважують, що робити цього не можна. Кора захищає дерево від шкідників, хвороб, екстремальних температур і втрати вологи. Зняття кори робить його дуже вразливим та порушує всі процеси.
Крім того, зрізи на корі погіршують зовнішній вигляд дерева, можуть залишити довготривалі рубці та навіть призвести до його загибелі.

















