На Рівненщині легковик в’їхав у вантажівку: одного з водіїв госпіталізували

На Рівненщині легковик в’їхав у вантажівку: одного з водіїв госпіталізували 0000

У Рівненському районі ДТП на трасі «Київ-Чоп» у селі Грушвиця Друга.

Автопригода сталася вчора, 18 червня, близько 19 години.

Встановлено, що водій автомобіля «Mitsubishi», 21-річний житель села Вересневе, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення із вантажним автомобілем «Daf» під керуванням 63-річного жителя Дніпропетровської області.

1 На Рівненщині легковик в'їхав у вантажівку: одного з водіїв госпіталізували

Кермувальника легковика госпіталізували до лікарні із травмами різного ступеня.

Розпочато досудове розслідування.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!