На Рівненщині легковик в’їхав у вантажівку: одного з водіїв госпіталізували

У Рівненському районі ДТП на трасі «Київ-Чоп» у селі Грушвиця Друга.
Автопригода сталася вчора, 18 червня, близько 19 години.
Встановлено, що водій автомобіля «Mitsubishi», 21-річний житель села Вересневе, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення із вантажним автомобілем «Daf» під керуванням 63-річного жителя Дніпропетровської області.

Кермувальника легковика госпіталізували до лікарні із травмами різного ступеня.
Розпочато досудове розслідування.

















