На Рівненщині судили чоловіка, який обікрав будинок на понад 200 тисяч гривень

На Рівненщині судили чоловіка, який обікрав будинок на понад 200 тисяч гривень 0000

На Рівненщині винесли вирок раніше судимому чоловіку, який обікрав приватний будинок.

Йдеться про крадіжку, яку вчинив чоловік ще у вересні 2018 року. Він разом із товаришами приїхав у Сарни на кілька днів у справах. Одного ранку шляхом віджиму вікна, проник до приміщення двоповерхового будинку, звідки викрав грошові кошти, золоті та срібні ювелірні вироби: браслети, каблучки, ланцюжки, сережки, хрестики тощо.

Цим він завдав потерпілому матеріальну шкоду на загальну суму 210 549 гривень. Його причетність до злочину підтвердили записи з камер спостереження та свідки. Сам чоловік також визнав факт вчиненої крадіжки.

Потерпілий пояснив, що в той день відвіз дітей до школи та поїхав по власних справах. Після повернення додому виявив факт крадіжки, про що повідомив до поліції. Крім цього, зазначив, що напередодні помічав, що за будинком слідкують, оскільки поряд постійно зупинявся автомобіль марки «BMW».

– Йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень

Тож, 24 червня 2024 року Сарненський районний суд визнав винним зловмисника та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк три роки. Шляхом часткового приєднання невідбутого покарання, остаточно призначив чотири роки та два місяці ув’язнення. Також, ухвалив стягнути на користь потерпілого 210 549 гривень матеріальної шкоди та 10 000 гривень – моральної.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!