На Рівненщині судитимуть зловмисника, який завозив автомобілі під виглядом «гуманітарки»

Правоохоронці Рівненщини викрили зловмисника, який під виглядом гуманітарної допомоги ввозив в Україну автомобілі.
На той час 46-річний житель села Городище одержав митні пільги на майже один мільйон гривень.
Задокументували злочинну діяльність чоловіка слідчі СУ спільно з працівниками УСР та за процесуального керівництва прокуратури.
Правоохоронці встановили, що 46-річний фігурант заручився допомогою фіктивних благодійних організацій. Він, використовуючи завідомо підроблені листи про необхідність надання гуманітарної допомоги у вигляді автомобілів для потреб ЗСУ.
Відтак, житель Рівненського району протягом 2022 та 2023 років особисто ввіз на територію України п’ять автомобілів. Однак, у подальшому, транспортними засобами розпорядився на власний розсуд.
47-річному мешканцю села Городище слідчі повідомили про підозру за ч.2 ст.222 та ч.4 ст.358 КК України.
Слідчий закінчив досудове розслідування. Прокурор скерував матеріали КП до суду.

















