На Рівненщині судитимуть зловмисника, який завозив автомобілі під виглядом «гуманітарки»

На Рівненщині судитимуть зловмисника, який завозив автомобілі під виглядом «гуманітарки» 0000

Правоохоронці Рівненщини викрили зловмисника, який під виглядом гуманітарної допомоги ввозив в Україну автомобілі.

На той час 46-річний житель села Городище одержав митні пільги на майже один мільйон гривень.

Задокументували злочинну діяльність чоловіка слідчі СУ спільно з працівниками УСР та за процесуального керівництва прокуратури.

Правоохоронці встановили, що 46-річний фігурант заручився допомогою фіктивних благодійних організацій. Він, використовуючи завідомо підроблені листи про необхідність надання гуманітарної допомоги у вигляді автомобілів для потреб ЗСУ.

Відтак, житель Рівненського району протягом 2022 та 2023 років особисто ввіз на територію України п’ять автомобілів. Однак, у подальшому, транспортними засобами розпорядився на власний розсуд.

47-річному мешканцю села Городище слідчі повідомили про підозру за ч.2 ст.222 та ч.4 ст.358 КК України.

Слідчий закінчив досудове розслідування. Прокурор скерував матеріали КП до суду.

 

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!