На Рівненщині викрили будівельну аферу

Гроші взяли, але котеджного містечка не збудували.
40-річний житель Хмельниччини у 2016 році створив у Рівному житлово-будівельний кооператив та анонсував початок будівництва котеджного містечка в селі Городок. До своєї «організації» залучив двох спільників.
Отримавши гроші, зловмисники не вклали їх у будівництво нерухомості, натомість частиною коштів заволоділи, а іншу розтратили.
На даний час ошукано 27 осіб, які втратили гроші і не отримали обіцяної нерухомості. А також, привласнено 12 507 185 гривень
У червні цьогоріч трьом ділкам слідчі повідомили про підозру. Організатор будівельної афери перебуває у слідчому ізоляторі.

















