Пішов по гриби та заблукав: на Рівненщині розшукали зниклого чоловіка

Пішов по гриби та заблукав: на Рівненщині розшукали зниклого чоловіка 0000

На Рівненщині розшукали 62-річного чоловіка, який заблукав у лісі.

Житель села Комарівка Костопільської громади проживає один. Час від часу до нього із Рівного навідується 68-річна сестра. Учора, 11 червня 2024 року, близько 13 години разом із односельцем та сестрою він пішов до місцевого лісу збирати гриби та ягоди, але заблукав.

Самостійні пошуки результату не дали і повернувшись додому, жінка звернулася до поліції. Близько 02:30 чоловіка знайшли. Він вже не міг пересуватися. При собі не мав ані їжі, ані води, а в телефоні сів акумулятор.

Він пройшов у протилежному напрямку орієнтовно три кілометри та майже дістався Сарненського району. Службовою автівкою поліції його привезли додому, допомоги медиків він не потребував. – інформує Поліція Рівненщини.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!