Повернення через 14 років — вихованці рівненського спідвею виступлять у фіналі чемпіонату світу у Празі

Юніорська збірна України зі спідвею у віковій категорії до 21 року повертається на командний чемпіонат світу. Нашої команди не було на змаганнях такого високого рівня останні 14 років.
Фінальна частина світової першості FIM Speedway of Nations 2 пройде 22 травня у Чехії. Гонку прийматиме легендарний стадіон Маркета у Празі. Українцям доведеться вийти на доріжку проти найсильніших гонщиків планети із Великої Британії, Польщі, Данії, Швеції, Австралії, Німеччини та Чехії.
Для нашого регіону ця подія є предметом великої гордості, оскільки всю національну збірну сформували виключно з вихованців рівненського спідвею. До складу команди увійшли троє місцевих спортсменів — Роман Капустін, Данко Гладковський та капітан Назар Парніцький.
Таке досягнення місцевих вихованців ще раз підтверджує, що Рівне залишається головним центром та столицею цього мотоспорту в Україні. Наразі хлопці готуються до відповідальних стартів і налаштовані показати свій найкращий результат.
Спідвеїст із Рівного Роман Капустін виграв міжнародний турнір у Польщі
















