П’яна водійка забула, як вибралася з тонучого авто на Рівненщині (+ФОТО)

На Дубенщині водійка злетіла у водойму біля села Опариси. Вона не впоралась з керуванням на повороті, збила знак і полетіла в озеро.
Відомо, що в автівці 33 річна водійка перебувала з ще однією жінкою. Однак, як вибрались з тонучого авто вони не пригадують. На місці ДТП жінка надула в Драгер більше одного проміле. Автомобіль дістали з водойми маніпулятором.

Жінка з товаришкою лишились неушкодженими і не потребували допомоги медиків. На водійку було складено відповідні протоколи.














