Рівненська медакадемія відтепер випускатиме лікарів: люди сумніваються у фаховості навчання

Як повідомив на своїй фейсбук сторінці голова Рівненської облради, у місцевій медичній академії відтепер можна здобути фах лікаря.
“Таке ліцензування — це знакова подія в розвитку закладу”, – зазначив Андрій Карауш.
В самій академії кажуть, що цей рік став знаковим.
Та не всі громадяни оцінили такі впровадження, і вбачають відсутність необхідного рівня знань та фаховості у закладі.



Відомо, що набір абітурієнтів за спеціальністю “Медицина” (спеціальність І 2) – підготовка магістрів-лікарів відбуватиметься наступним чином:
- ліцензійний обсяг становить 85 місць – це велике досягнення для Академії, яка протягом останніх років розвивалася як центр медичної освіти.
- навчання триватиме 5–6 років залежно від попередньої освіти (фаховий молодший бакалавр або повна загальна середня (11 класів).
“…студенти отримають ґрунтовну теоретичну базу, доступ до сучасної клінічної практики, навчальних центрів і обладнання. Програма орієнтована на сучасні підходи освіти в медицині та медичні реформи”

По завершенню навчання, майбутній лікар обирає спеціалізацію, за якою проходить інтернатуру та провадить професійну діяльність.
В Рівненській медакадемії зазначають, що здобутий липлом дозволяє вступити на аспірантуру та продовжити займатися науковою діяльністю.
Більше інформації на сайті закладу: https://mcollege.rv.ua/

















