Рівненська медакадемія відтепер випускатиме лікарів: люди сумніваються у фаховості навчання

Рівненська медакадемія відтепер випускатиме лікарів: люди сумніваються у фаховості навчання 0000
Як повідомив на своїй фейсбук сторінці голова Рівненської облради, у місцевій медичній академії відтепер можна здобути фах лікаря.
 
“Таке ліцензування — це знакова подія в розвитку закладу”, – зазначив Андрій Карауш.
 
В самій академії кажуть, що цей рік став знаковим.
 
Та не всі громадяни оцінили такі впровадження, і вбачають відсутність необхідного рівня знань та фаховості у закладі.
 
1 Рівненська медакадемія відтепер випускатиме лікарів: люди сумніваються у фаховості навчання
 
1 Рівненська медакадемія відтепер випускатиме лікарів: люди сумніваються у фаховості навчання
 
1 Рівненська медакадемія відтепер випускатиме лікарів: люди сумніваються у фаховості навчання
 
Відомо, що набір абітурієнтів за спеціальністю “Медицина” (спеціальність І 2) – підготовка магістрів-лікарів відбуватиметься наступним чином:
  • ліцензійний обсяг становить 85 місць – це велике досягнення для Академії, яка протягом останніх років розвивалася як центр медичної освіти.
  • навчання триватиме 5–6 років залежно від попередньої освіти (фаховий молодший бакалавр або повна загальна середня (11 класів).
“…студенти отримають ґрунтовну теоретичну базу, доступ до сучасної клінічної практики, навчальних центрів і обладнання. Програма орієнтована на сучасні підходи освіти в медицині та медичні реформи”
1 Рівненська медакадемія відтепер випускатиме лікарів: люди сумніваються у фаховості навчання
 
По завершенню навчання, майбутній лікар обирає спеціалізацію, за якою проходить інтернатуру та провадить професійну діяльність.
 
В Рівненській медакадемії зазначають, що здобутий липлом дозволяє вступити на аспірантуру та продовжити займатися науковою діяльністю.
 
Більше інформації на сайті закладу: https://mcollege.rv.ua/
 

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!