У Рівненському виші вилилось понад 2 кг ртуті

У Рівненському виші вилилось понад 2 кг ртуті 0000

Рятувальники надали допомогу по збору небезпечної речовини

Вчора о 15:43 до рятувальників надійшло повідомлення, що у місті Рівне по вулиці Новака в аудиторії одного з вишів з приладу вилилась срібляста речовина, ззовні схожа на ртуть.

Рятувальники групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту  зібрали близько 2,3 кг речовини.

1 У Рівненському виші вилилось понад 2 кг ртуті

В подальшому її має бути утилізовано у встановленому порядку.

Ми в свою чергу вкотре нагадуємо про правила безпечної поведінки з ртутними термометрами. Пари ртуті є небезпечними для здоров’я людини. 

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!