У Рівненському виші вилилось понад 2 кг ртуті

Рятувальники надали допомогу по збору небезпечної речовини
Вчора о 15:43 до рятувальників надійшло повідомлення, що у місті Рівне по вулиці Новака в аудиторії одного з вишів з приладу вилилась срібляста речовина, ззовні схожа на ртуть.
Рятувальники групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту зібрали близько 2,3 кг речовини.

В подальшому її має бути утилізовано у встановленому порядку.
Ми в свою чергу вкотре нагадуємо про правила безпечної поведінки з ртутними термометрами. Пари ртуті є небезпечними для здоров’я людини.

















