Вуличне освітлення обмежать в одній з громад Рівненщини

Вуличне освітлення обмежать в одній з громад Рівненщини 0000

У Здолбунівській громаді від сьогодні обмежать вуличне освітлення.

З 17 червня з огляду на складну ситуацію в енергетичній сфері у вечірню пору не освітлюватиметься: територія міського гідропарку, вулиці міста з менш інтенсивним рухом, вулиці сіл громади (крім ліхтарів на сонячних панелях з акумуляторами).

Вулиці міста з інтенсивним рухом транспорту та пішоходів освітлюватимуться й надалі.

Також, у Здолбунівській міській раді просять жителів максимально обмежити підсвічування вивісок, вітрин, сітілайтів, білбордів, а в години пікового навантаження та в нічний час – повністю їх вимикати.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!