Виніс 143 банки консервації, але застряг у підвалі: на Рівненщині судили чоловіка

У Дубенському міськрайонному суді винесли вирок крадію, який намагався викрасти понад 140 банок консервації.
Йдеться про крадіжку, яка сталася у травні 2024 року. Чоловік проник через вікно до підвального приміщення житлового будинку і звідти викрав усю консервацію господині. Це 143 банки, серед яких були консервовані огірки, кабачки, помідори, перець, мариновані гриби, варення, компот, згущене молоко тощо. Їх загальна вартість – 7 150 гривень.
Однак, виставивши банки через пошкоджене вікно на вулицю поряд із будинком, заблокував собі прохід і не зміг покинути місце крадіжки. Тож, його там виявила потерпіла.
28 серпня 2024 року зловмисника Дубенським районним судом було визнано винним та призначено покарання у виді п`яти років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням строком один рік, скасувавши запобіжний захід у виді тримання під вартою. Також, ухвалено стягнути з засудженого 5300 гривень за проведення судових експертиз.
– Згідно з матеріалами у Єдиному реєстрі судових рішень

















