На Рівненщині судили зловмисника, який збував отруйну речовину

На Рівненщині судили зловмисника, який збував отруйну речовину 0000

На Рівненщині спіймали на гарячому чоловіка, який збував небезпечну хімічну речовину.

Житель області, не маючи спеціального дозволу на виробництво, транспортування, незаконно придбав та зберігав ртуть металічну. 12 жовтня минулого року, обвинувачений зустрівся з покупцем, аби збути товар на суму 100 000 гривень, але прогорів. Людина, яка мала придбати отруйну речовину, діяла під контролем правоохоронців, а гроші були заздалегідь виготовленими несправжніми.

У трьох скляних ємностях містилася ртуть вагою 0,2 кг. Вона належить до першого класу небезпеки, і незначна доза, при потраплянні в організм, може бути для людини смертельною.

– йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень

Після затримання, чоловік визнав себе винним. Й вже 11 червня 2024 року у Корецькому районному суді йому призначили покарання у вигляді одного року позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України ухвалили звільнити з випробуванням з іспитовим строком один рік та зобов’язати періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу. Також, стягнути на користь держави витрати на проведення експертиз у розмірі 5 736 гривень.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!