Ножем в серце: поблизу Рівного чоловік вбив брата, а тіло викинув на сміттєзвалище

Ножем в серце: поблизу Рівного чоловік вбив брата, а тіло викинув на сміттєзвалище 0000
Як повідомлять у Поліції Рівненщини, учора 14 липня до правоохоронців звернулася жінка та повідомила що понад 3 тижні тому зник її брат. Вона пояснила, що довгий час не зверталась, бо перебувала за кордоном.
 
На місце події прибула слідчо-оперативна група та кінолог. Вдалося встановити, що до зникнення 54-річного чоловіка може бути причетний його 53-річний брат, адже у них неодноразово виникали конфлікти.
 
Уже за декілька хвилин тіло зниклого із ознаками насильницької смерті виявили на місцевому сміттєзвалищі”
 
Відомо, що 19 червня чоловік призначив зустріч своєму брату на околицю села, там і завдав удар ножем в область серця.
 
1 Ножем в серце: поблизу Рівного чоловік вбив брата, а тіло викинув на сміттєзвалище
 
1 Ножем в серце: поблизу Рівного чоловік вбив брата, а тіло викинув на сміттєзвалище
 
 1 Ножем в серце: поблизу Рівного чоловік вбив брата, а тіло викинув на сміттєзвалище
 
Поліцейські затримали жителя Рівненського району. Він і показав, де сховав тіло.
Є вірогідність того, що підозрюваний має психічні розлади, відтак – призначені експертизи. Також поліцейські встановлюють мотив злочину.
 
Слідчі затримали зловмисника в порядку статті 208 КПК України та повідомили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України.Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!