Смерть немовляти на Рівненщині: жінка народила вдома й не допустила медиків

Як повідомили у Поліції Рівненської області, жінка у Вараському районі, у віці 35 років народила немовля.
Пологи пройшли у будинку в якому вона мешкала. Попри те, що на місце події прибули медики, жінка їх до себе не підпускала.
Відтак, викликали слідчо-оперативну групу.
“Під покривалом на ліжку виявили новонароджену дівчинку без ознак життя. Відповідно до лікарського свідоцтва смерть немовляти настала внаслідок механічної асфіксії, адже дитина не отримувала кисень”.
Відомо, що у жінки вже є двоє дітей, однак вона позбавлена батьківського піклування.
А тому третю вагітність породілля від всіх приховувала.
Слідчі повідомили породіллі про підозру. Суд обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою, тож жінка перебуває у слідчому ізоляторі. Її можуть розмістити до спеціалізованого медзакладу.
Розслідується кримінальне провадження за ч.1 ст.117 КК України (умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини).Тривають усі необхідні слідчі дії, призначені експертизи, зокрема й судово-психіатрична.
















