“Палкі” почуття: на Рівненщині чоловік підпалив будинок колишньої, старшої за нього на 11 років

“Палкі” почуття: на Рівненщині чоловік підпалив будинок колишньої, старшої за нього на 11 років 0000
За матеріалами Поліції Рівненщини стало відомо, що днями в Острозі, 39-річний чоловік здійснив підпал будинку.
Ця оселя належила його колишній, 50-річній жінці, що теж є мешканкою Острога.
 
Відомо, що між двома тривалий час був конфлікт. 
 
Під час їхньої телефонної розмови чоловік дізнався, що жінка перебуває в обласному центрі. Тож, скориставшись її відсутністю, прихопив бензин й газовий пальник, проник на територію господарства потерпілої та підпалив будинок.
 
Сталося це 28 червня близько 23:40. Пожежників викликали сусіди, про те, вогонь майже повністю знищив речі та помешкання.
 
Правоохоронці розшукали чоловіка на одній із вулиць міста та затримали його. Відповідно до санкції статті йому загрожує від 3х до 10ти років позбавлення волі.
 
Вдалося вилучили знаряддя злочину та одяг, який був у сажі. Фігурант пояснив, що таким чином хотів «насолити» колишній.
За фактом умисного пошкодження майна шляхом підпалу слідчий повідомив фігуранту про підозру за ч.2 ст.194 КК України.
 
Учора, 30 червня, суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном на 60 діб із можливістю внесення застави у сумі 196 820 гривень. Підозрюваний її поки не сплатив, тож перебуває у слідчому ізоляторі.
 
1 "Палкі" почуття: на Рівненщині чоловік підпалив будинок колишньої, старшої за нього на 11 років

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!