Рівнянин розливав фальшиву «Хортицю» у гаражі: справу передали до суду

Рівнянин розливав фальшиву «Хортицю» у гаражі: справу передали до суду 0000

На Рівненщині судитимуть 43-річного жителя Рівного, який, за даними слідства, організував у гаражі підпільне виробництво алкогольних напоїв.

Як повідомили в обласній прокуратурі, чоловік не був зареєстрований як підприємець і не мав ліцензії на зберігання чи продаж підакцизної продукції. Втім навесні цього року він придбав дві ємності зі спиртом об’ємом по 200 літрів та зберігав їх у гаражі в Оржеві.

1 Рівнянин розливав фальшиву «Хортицю» у гаражі: справу передали до суду

Під час обшуку правоохоронці виявили ще понад 300 літрів спирту та вже готовий до реалізації алкоголь. Напої були розлиті у пляшки з етикетками відомих брендів і марковані підробленими акцизними марками. На фото видно, що йдеться зокрема й про відомий бренд горілки «Хортиця».

Експертиза підтвердила, що вилучена продукція є фальсифікатом і не відповідає державним стандартам.

Чоловік визнав свою вину. Обвинувальний акт уже скерували до суду. Якщо провину доведуть, йому загрожує відповідальність за незаконне зберігання та збут фальсифікованих алкогольних напоїв.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!