Рівнянин розливав фальшиву «Хортицю» у гаражі: справу передали до суду

На Рівненщині судитимуть 43-річного жителя Рівного, який, за даними слідства, організував у гаражі підпільне виробництво алкогольних напоїв.
Як повідомили в обласній прокуратурі, чоловік не був зареєстрований як підприємець і не мав ліцензії на зберігання чи продаж підакцизної продукції. Втім навесні цього року він придбав дві ємності зі спиртом об’ємом по 200 літрів та зберігав їх у гаражі в Оржеві.

Під час обшуку правоохоронці виявили ще понад 300 літрів спирту та вже готовий до реалізації алкоголь. Напої були розлиті у пляшки з етикетками відомих брендів і марковані підробленими акцизними марками. На фото видно, що йдеться зокрема й про відомий бренд горілки «Хортиця».
Експертиза підтвердила, що вилучена продукція є фальсифікатом і не відповідає державним стандартам.
Чоловік визнав свою вину. Обвинувальний акт уже скерували до суду. Якщо провину доведуть, йому загрожує відповідальність за незаконне зберігання та збут фальсифікованих алкогольних напоїв.

















