Ще одна обласна лікарня з’явиться на Рівненщині

На Рівненщині з’явиться обласна лікарня.
Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги тепер стане «Клеванською обласною багатопрофільною лікарнею імені Михайла Вервеги».
З такою пропозицією до Рівненської обласної ради звернулася сама клеванська громада.
Наразі питання перейменування, а також питання затвердження акта приймання-передачі цілісного майнового комплексу лікарні опрацьовують на засіданнях постійних комісій. Напередодні своє рішення прийняли депутати комісії з економічних питань та комунальної власності

















