Заступник голови Рівненської ОДА написав заяву на звільнення

Заступник голови Рівненської ОДА написав заяву на звільнення 0000

Йдеться про заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Павленка. Наразі заява очікує підпису голови ОДА Олександра Коваля.

Водночас в адміністрації спростовують інформацію про нібито вже ухвалене рішення чи можливі конфлікти навколо звільнення посадовця.

«Це якась плутанина. Працює як і працював», — повідомив речник Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Татаренко у коментарі журналістам «Про Рівне».

Втім, за інформацією джерел, заяву про звільнення за угодою сторін Ігор Павленко написав ще вчора.

Відомо, що Ігор Павленко родом із Полтави. Посаду заступника голови Рівненської ОДА він обіймав із травня 2024 року. У його сфері відповідальності були міжнародне співробітництво та євроінтеграція, культура і туризм, а також питання молоді та спорту.

До Рівного посадовець прибув із Києва, де працював начальником управління протокольних заходів та регіональних зв’язків департаменту комунікацій Київської обласної державної адміністрації.

Про подальші плани Павленка наразі офіційно не повідомляють. Хто саме виконуватиме його обов’язки у разі звільнення — також поки невідомо.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!