Жителям Рівного доведеться платити більше: облрада підвищила тарифи на воду

Жителям Рівного доведеться платити більше: облрада підвищила тарифи на воду 0000

Депутати Рівненської обласної ради підтримали підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів «Рівнеоблводоканалу». Відповідне рішення ухвалили під час сесії 26 червня.

З 1 липня загальний тариф зросте з 32,50 грн до 68,45 грн за кубометр з ПДВ.

Про ухвалене рішення повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш. За його словами, навіть після підвищення тариф для споживачів «Рівнеоблводоканалу» залишається одним із найнижчих в області.

У водоканалі необхідність перегляду тарифів пояснювали тим, що попередня вартість послуг діяла з початку 2022 року і вже не покривала витрат підприємства через зростання цін на електроенергію, паливо, реагенти та інші складові.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!