На Рівненщині закрили щойно запущений автобусний маршрут до обласного центру

На Рівненщині закрили щойно запущений автобусний маршрут до обласного центру 0000

Жителі села Матіївка та інших населених пунктів Гощанщини знову опинилися в транспортній ізоляції. Популярний та довгоочікуваний автобусний маршрут «Матіївка – Гоща – Рівне», який мав розв’язати проблему доїзду селян до лікарень, ринків та робочих місць, раптово припинив свою роботу. Автобус, який з’єднував села з районним та обласним центрами, зміг проїздити всього кілька днів.

Про це офіційно повідомили в Гощанській селищній раді.

Причиною такого екстреного кроку стала заява приватного перевізника, який обслуговував цей напрямок. Підприємець оголосив рейс повністю збитковим. За його словами, пасажиропотік виявився занадто малим, і зароблені на квитках гроші навіть не покривали витрат на пальне та амортизацію транспорту. Подальша робота маршруту в нинішньому вигляді стала фінансово неможливою.

У селищній раді наголошують, що організація та контроль за міжміськими та приміськими перевезеннями в області — це пряма компетенція Рівненської обласної державної адміністрації (ОДА) та її профільних департаментів. Попри це, місцева влада обіцяє не залишати людей напризволяще.

Наразі посадовці громади готують нові офіційні звернення до ОДА та намагаються знайти компроміс із перевізником, щоб якомога швидше повернути транспорт на маршрут.

Нагадаємо, з п’ятниці, 12 червня 2026 року, на маршрут вийшов громадський транспорт, який  мав з’єднати обласний центр із сільською місцевістю.

З 12 червня на Рівненщині відновлюють автобусний маршрут Рівне-Матіївка через селище Гоща

 

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!