На Рівненщині нетверезий міський голова побив жінку за зауваження про російську музику

На Рівненщині нетверезий міський голова побив жінку за зауваження про російську музику 0000

Колаж “Про Рівне”

Інформація про скандал із міським головою Острога Юрієм Ягодкою спочатку з’явилася у соцмережах із посиланням на анонімні джерела.

У повідомленні йшлося, що 29 серпня близько 18:00 58-річна жителька Острога, проходячи повз місцеву бібліотеку, де знаходиться приміщення Центру культури та дозвілля, почула як звідти лунають російські пісні. 

Жінка зайшла, щоб зробити зауваження, і всередині виявила не зовсім тверезого, з її слів, міського голову Острога Юрія Ягодку та ще двох жінок, одна з яких – його заступниця Олеся Кашуба.

На зауваження острожанки чиновник відреагував агресивно і накинувся на неї з кулаками, йдеться у публікації.

А також повідомляється, що на місце інциденту викликали працівників поліції та був складений відповідний протокол. Окрім того, потерпіла написала на чиновника заяву за факту завдання їй тілесних ушкоджень.

У поліції Рівненщини журналістам “Про Рівне” це підтвердили.

За цим фактом розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 125 КК України. Обставини події встановлюють поліцейські, повідомили у пресслужбі ГУНП.

Як стало відомо “Про Рівне” з власних джерел, Юрій Ягодка із заступницями співав “Ой, цветет калина в поле у ручья”. І відбувалося це у День пам’яті захисників України, коли вся країна була в жалобі. 

Місцева жителька Людмила Франковська, яка є відомою в Острозі громадською діячкою, зокрема, виступала на захист парку на Проспекті Незалежності, зайшла і зробила міському голові зауваження. У відповідь чиновник висловився нецензурно і пригрозив викинути жінку з приміщення. Поліція, що прибула на місце інциденту, зареєструвала кримінальне провадження за фактом завдання легких тілесних ушкоджень.

1 На Рівненщині нетверезий міський голова побив жінку за зауваження про російську музику

Олеся Кашуба. Фото зі сторінки в мережі Фейсбук 

Присутня на місці події заступниця міського голови Острога Олеся Кашуба, повідомила, що у провадженні зазначена як свідок і вже надала пояснення поліції. Однак, що саме повідомила – повторити відмовилася.

Тим часом, до самого голови Острозької міськради додзвонитися так і не вдалося. Юрій Ягодка не підняв слухавку на жоден із дзвінків.

 

 

 

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!