На війні загинув студент “Острозької академії”, який знищив 160 ворожих цілей

Національний університет повідомив про загибель на війні свого студента Дмитра Лозіцького. Він навчався на 3 курсі заочної форми навчання спеціальності «Національна безпека» .
Військовослужбовець загинув 24 квітня 2025 року під час виконання бойового завдання.
«Уся академічна спільнота НаУОА схиляє голови у скорботі перед Героєм, який віддав життя за волю і свободу нашої Батьківщини! Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них! Щиро співчуваємо родині загиблого! Світла памʼять, велика шана і вдячність Герою-захиснику України Дмитру Лозіцькому!», – повідомили в навчальному закладі.
Дмитро здійснив понад 120 бойових виходів. Під його командуванням було знищено понад 160 ворожих цілей.
Дмитро брав участь у найзапекліших боях на Київщині, Півдні та Сході України, знищуючи ворога й захищаючи мирних людей.
Із серпня 2024 року він був активним учасником Курської операції.
Дмитро був мінометником, у липні 2024 року склав іспит і отримав сертифікат бойового медика, працював інженером з підготовки боєприпасів до FPV-дронів, був пілотом, штурманом, а в останні місяці — командиром двох екіпажів FPV-дронів. У грудні 2024 року йому було присвоєно військове звання головного штабсержанта.
За видатні заслуги перед Батьківщиною Дмитро 28 серпня 2024 року був удостоєний ордена «За мужність» ІІІ ступеня. Також він був нагороджений відомчою відзнакою — “нагородна зброя“.
За виняткову хоробрість, виявлену під час виконання бойових завдань у ході Курської операції, ще за життя — 25 березня 2025 року — головний сержант Дмитро Лозіцький був нагороджений орденом, відзнакою угруповання стабілізаційних дій «За доблесть і звитягу в Курській операції».

















