Зухвалий грабіж у Рівному: рецидивіст вихопив телефон у школярки просто біля патрульної поліції

У Рівному поліцейські менш ніж за годину затримали чоловіка, який серед білого дня пограбував неповнолітню просто на зупинці громадського транспорту.
Інцидент стався ввечері 31 травня на вулиці Чорновола. Близько 20:15 15-річна жителька Здолбунова чекала транспорт на зупинці у напрямку басейну та користувалася мобільним телефоном. У цей момент повз проїжджав чоловік на велосипеді. Не зупиняючись, він вихопив смартфон із рук дівчини та втік.

Потерпіла одразу звернулася до перехожого поліцейського, який перебував поза службою. Правоохоронці оперативно розпочали пошуки зловмисника.
Менш ніж за годину оперативники управління карного розшуку встановили місцезнаходження підозрюваного та затримали його. Під час огляду у рюкзаку чоловіка виявили викрадений телефон.
Як з’ясувалося, до злочину причетний 24-річний житель Рівного. Лише десять місяців тому він умовно-достроково звільнився з місць позбавлення волі, де відбував шестирічне покарання за умисне вбивство.
Наразі чоловіка затримано. Слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом грабежу, вчиненого в умовах воєнного стану. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.
















