До 12 років за фальсифікований алкоголь: на Рівненщині судитимуть злочинну групу

На Рівненщині судитимуть учасників групи, що виготовляла контрафактну горілку у промислових масштабах.
За матеріалами СБУ працівники ДБР завершили розслідування щодо організованої злочинної групи, яка займалася виготовленням і збутом фальсифікованого алкоголю у промислових масштабах.
До складу групи входило п’ять осіб, у тому числі колишній правоохоронець з Рівненської області.
Слідство встановило, що з вересня 2024 року фігуранти організували повноцінне виробництво підробленого алкоголю.
У гаражних приміщеннях у смт Квасилів та м. Рівне вони встановили обладнання для закупорювання пляшок об’ємом 0,5 та 0,7 літра, закуповували спирт і спеціальні хімічні реагенти.
Для імітації легальної продукції виготовляли підроблені етикетки та акцизні марки.
Збут фальсифікованого алкоголю здійснювали через дрібні магазини, переважно в селах Рівненщини. Продавці усвідомлювали, що продукція не має жодних документів і є незаконною.
Загалом ділки встигли реалізувати близько 8,5 тис. літрів підробленого алкоголю.
Тепер ділкам загрожує доя 12 років тюрми.

















