За сміття у Рівному доведеться платити більше: тариф хочуть підняти до 64 гривень з людини

За сміття у Рівному доведеться платити більше: тариф хочуть підняти до 64 гривень з людини 0000

У Рівному планують підвищити тарифи на послуги з управління побутовими відходами. Відповідне оголошення оприлюднило КАТП 1728.

Якщо нові розрахунки затвердять, жителі багатоквартирних будинків у Рівному платитимуть 60,74 грн на місяць за одну особу замість нинішніх 47,80 грн. Для мешканців приватного сектору тариф зросте з 50,79 грн до 64,48 грн.

У Квасилові плата також збільшиться. Для жителів багатоквартирних будинків тариф пропонують підняти з 39,71 грн до 50,31 грн, а для приватного сектору — з 36,64 грн до 46,04 грн на людину щомісяця.

У КАТП 1728 пояснюють необхідність перегляду тарифів зростанням витрат на надання послуг. Зокрема, з початку року збільшилася мінімальна заробітна плата, подорожчало пальне та зросли витрати на обслуговування спеціалізованої техніки.

За даними підприємства, дизельне пальне, яке використовують сміттєвози, подорожчало з 39,73 грн до 71 грн за літр без ПДВ. Також зросли ціни на бензин та газ.

Зауваження та пропозиції щодо нових тарифів прийматимуть до 8 червня включно

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!