Під Рівним біля траси знайшли маленьких вовченят (ФОТО)

Поблизу Рівного на узбіччі дороги знайшли двох маленьких вовченят. Малюків, яким на вигляд лише близько півтора місяця, помітили в неділю, 31 травня, вздовж траси біля лісового масиву.
Тваринки були абсолютно дезорієнтованими та наляканими, тому після консультацій із фахівцями їх терміново евакуювали до міського зоопарку.
Зараз знайдеші перебувають на суворому карантині. Як розповів директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк, ветеринари ретельно оглядають вовченят на наявність кліщів та можливих хвороб. Тварини досі перебувають у стресі та намагаються ховатися від людей, проте дикий апетит бере своє — малюки вже почали активно їсти. Вони повністю з’їдають усе м’ясо та випивають молоко, яке їм пропонують працівники закладу.
Повертати вовченят назад у дику природу спеціалісти не планують, оскільки в лісах і без того фіксують перенаселення вовків. Залишати їх у Рівному на постійній основі теж навряд чи будуть — зоопарк уже має власну сформовану вовчу зграю.

Коли малі хижаки трохи окріпнуть, для них підшукають новий дім і, можливо, передадуть до іншого зоопарку України.
















