Із перинатального центру Рівного виписали хлопчика, який народився з вагою до одного кілограма (ВІДЕО)

Із перинатального центру Рівного виписали хлопчика, який народився з вагою до одного кілограма (ВІДЕО) 0000

З Рівненського обласного перинатального центру виписали маленького Артемчика. Хлопчик народився 13 березня, вагою всього 970 грам та 37 сантиметрів зросту.

Історія родини Артема не поодинока, нажаль. Його юна мама Євгенія разом зі своєю сім’єю рятувалися від окупації, якої зазнало їхнє село Новомихайлівка, що на Запоріжжі у 2022 році. Вони найшли прихисток на Рівненщині, де вже через три роки й народився наш хлопчик.

Артемчик протягом 9-ти днів пробув на дихальній підтримці.

І от, по досягненні 2120 грам виписаний додому.

«Направду, нам є ким пишитися – наші команди неонатологів із медсестрами, лікарі акушер-гінекологи творять справжні дива! Їхня відданість та професіоналізм – вражають. Коли бачиш такі історії, як з маленьким Артемчиком, який, народившись з такою малою вагою, завдяки зусиллям лікарів перинатального центру вирушає додому, без зайвої пихи можемо стверджувати – у нас дійсно працюють неймовірні фахівці», – зазначили у перинатальному центрі.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!