Рівнянин обікрав супермаркет і потрапив за грати

Рівнянин обікрав супермаркет і потрапив за грати 0000

У Рівному поліція затримала 39-річного чоловіка, який розбив вікно супермаркету та викрав алкоголь і цигарки майже на 4 тисячі гривень. Зловмисник уже мав судимість за злочини, але на шлях виправлення не став.

18 серпня о 03:20 на лінію 102 надійшло повідомлення від керуючої магазину на вулиці Генерала Безручка про спрацювання сигналізації. Поліцейські швидко встановили особу зловмисника – ним виявився 39-річний житель Рівного, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

1 Рівнянин обікрав супермаркет і потрапив за грати

Чоловік розбив скло каменем та проник у супермаркет, звідки викрав алкоголь і тютюнові вироби на суму майже 4 000 гривень.

Поліцейський офіцер Рівненської міської ТГ розшукав злодія за місцем проживання. Зловмисник зізнався у скоєному та повернув частину викраденого.

Слідчі затримали фігуранта та повідомили йому про підозру. Суд обрав чоловіку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб без права внесення застави.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!