На Рівненщині чоловік через ревнощі підпалив будинок співмешканки

Жителю Рівненського району, який підпалив будинок, загрожує кримінальна відповідальність.
Інцидент стався у селі Колоденка 21 травня. В обідню пору 51-річний чоловік разом із співмешканкою та односельчанином випивали. Близько 17 години на ґрунті ревнощів між подружжям виник конфлікт, тож чоловік узяв каністру з пальним, облив ним холодильник, підпалив і пішов. Жінка з односельцем в цей час були в будинку.
Господині вдалось самотужки загасити вогонь, втім він встиг пошкодити побутову техніку та стіни. 52-річна жителька Колоденки викликала поліцейських.

Слідчі розпочали досудове розслідування. Поліцейські розшукували зловмисника, втім за два дні він сам повернувся додому. Свою провину у скоєному визнає. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру.

















