На Рівненщині посадовця підозрюють у збитках державі на 7,5 млн грн під час ремонту дороги

На Рівненщині правоохоронці повідомили про підозру колишньому посадовцю Служби відновлення та розвитку інфраструктури, якого підозрюють у завданні державі збитків на майже 7,5 млн грн.
За даними слідства, у 2019 році Служба уклала договір з іноземною компанією на ремонт дороги державного значення. Роботи мали завершитися до кінця 2022 року, а банк надав гарантію на випадок невиконання умов договору.
Після початку повномасштабного вторгнення підрядник не завершив ремонт у визначені строки. Слідчі вважають, що 43-річний рівнянин, який на той час виконував обов’язки керівника Служби, розірвав договір з іноземною компанією та не вжив заходів для стягнення коштів за банківською гарантією.
Унаслідок цього держава, за підрахунками правоохоронців, недоотримала 7 млн 459 тис. 990 грн.
Посадовцю повідомили про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.
Досудове розслідування триває.

















