Пішов у магазин, а сина залишив у зачиненій машині: у Рівному врятували малюка

Пішов у магазин, а сина залишив у зачиненій машині: у Рівному врятували малюка 0000

Учора патрульні отримали повідомлення про дитину, залишену без нагляду в замкненому автомобілі.

Прибувши за вказаною адресою, інспектори виявили малолітнього хлопчика в транспортному засобі, який сидів за кермом та сигналив.

Патрульні знайшли спільну мову із 3-річним малюком, і він відчинив автомобіль.

Під час з’ясування обставин до інспекторів підійшов батько хлопчика. Він пояснив, що залишив сина, який спав, у салоні автомобіля та відійшов до торгового центру, щоб розрахуватися за покупки.

На щастя, життю чи здоров’ю хлопчика нічого не загрожувало, і медичної допомоги він не потребував.

Пам’ятайте: навіть якщо дитина здається у безпеці, залишати її без нагляду в автомобілі — небезпечно! У спеку температура в салоні підіймається до критичних рівнів за кілька хвилин, узимку — швидко падає.

Крім того, дитина може випадково запустити авто чи створити іншу небезпечну ситуацію.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!