Померла видатна лікарка, яка півстоліття очолювала неврологію у Рівненській лікарні

Відійшла у вічність видатна лікарка-невролог, заслужена лікарка України, наставниця цілих поколінь медиків Зінаїда Нестеренко. Жінка півстоліття очолювала неврологічне відділення Рівненської міської лікарні. А загалом присвятила медицині 60 років.
«Понад 60 років свого життя вона присвятила служінню людям, 50 з яких — на чолі неврологічного відділення Рівненської міської лікарні. Її професіоналізм, людяність, витримка і мудрість були взірцем для колег і надією для тисяч пацієнтів. Сильна духом, безмежно віддана справі, вона не просто лікувала — вона надихала, навчала, підтримувала. Її ім’я назавжди залишиться у пам’яті медичної спільноти Рівного й усієї області», – повідомили у Центральній міській лікарні.
Дирекція та колектив Центральної міської лікарні висловлює щирі співчуття родині, близьким і всім, хто мав честь знати пані Зінаїду.

















