В озері гідропарку у Рівному виявили забруднення, що в рази перевищують норми

В результаті лабораторних досліджень поверхневої води з озера Гідропарк у Рівному Екоінспекцією підтверджено факт забруднення водойми.
Під час рейдового заходу екологи з озера в районі Гідропарку відібрали проби води з метою підтвердження або спростування факту забруднення водойми.
«Згідно результатів лабораторних досліджень, у пробах виявлено перевищення встановлених нормативів ГДК при виході з колектора в озеро – по азоту амонійному – в 6,32 рази, БСК 5– у 2,7 рази, залізу – у 6,63 рази, завислих речовинах – у 1,61 рази.
Нижче скиду з колектора зафіксовані перевищення по завислих речовинах в 1,56 рази.
При вході в озеро Гідропарку виявлено перевищення показників вмісту забруднюючих речовин по БСК-5 в 1,95 рази та по залізу в 1,1 рази.
В пробах, відібраних вище колектора, перевищень не виявлено, – повідомили екологи.
Про результати лабораторних досліджень повідомлять Рівненську міську раду.
Також, на даний час в Державній екологічній інспекції Поліського округу знаходиться на розгляді звернення громадянина, яке подане через вебресурс “Екозагроза” стосовно витоку брудної води з труб в районі озера Гідропарку.
Надалі екоінспекторами буде проведено повторне обстеження Гідропарку та повторно відібрані проби поверхневої води в озері.

















