Вивіз сміття у Рівному під питанням: міська влада звернулася до жителів

Вивіз сміття у Рівному під питанням: міська влада звернулася до жителів 0000

Через інтенсивні снігові заноси міська спецтехніка нині не всюди може дістатися контейнерних майданчиків. У результаті робота з вивезення побутових відходів може відбуватися з перебоями.

Про це повідомили у міськраді. 

Комунальники звертаються до мешканців міста з проханням допомогти в організації процесу:
• уникати паркування автомобілів у дворах, на проїздах між будинками та біля місць збору сміття, адже навіть одна автівка може повністю заблокувати під’їзд для великогабаритної техніки;
• за можливості користуватися контейнерами, до яких зберігається вільний доступ, і які не засипані снігом.

Представників ОСББ та керуючих компаній просять долучитися до вирішення питання — очищати підходи до контейнерів від снігу та контролювати ситуацію з хаотичним паркуванням у дворах.

1 Вивіз сміття у Рівному під питанням: міська влада звернулася до жителів

У міських службах наголошують: лише взаємодія мешканців і відповідальних структур дозволить зберегти чистоту, безпеку та стабільну роботу комунального господарства в умовах негоди.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!