Ночівля біля блокпосту: у Рівному заборонили в’їзд та виїзд з міста у комендантську годину

У Рівному заборонили в’їзд та виїзд з міста у комендантську годину. Чи зможуть рівняни проїхати блокпост у нічний час – дізналися журналісти “Про Рівне”.
29 серпня Святослав Клічук, депутат Рівненської міської ради, на своїй сторінці у фейсбук опублікував допис в якому зазначив, що ті, хто проїжджатиме блокпост у комендантську годину мають ризик заночувати біля нього. Ексклюзивно, журналісти “Про Рівне” взяли коментар у Святослава Клічука, який розповів відколи діє це обмеження, та до якого часу рівняни не зможуть у комендантську годину в’їжджати та виїжджати з міста.

Вчора я був перший раз на цьому чергуванні, мої колеги вже кілька днів. А саме обмеження діє орієнтовно з 23 або 24 серпня цього року.
– Святослав Клічук, депутат Рівненської міської ради
Як зазначає Святослав Клічук, комендантська година діє ще від початку війни, і в цей час не можна їздити та пересуватися вулицями міста. Але, через те, що останні місяці на блокпостах було послаблення, жителі почали забувати про ці правила. Тому, віднедавна, по всій обласних центрах знову посилили контроль.
Відтак, виникає питання чи є умови за яких можуть пропустити на блокпості у нічний час. Всім відомо, що наші захисники не завжди можуть дібратися додому до опівночі й прибувають на автовокзали, або в’їжджають у місто вночі. Тому, першочергово ми поцікавилися чи за цього обмеження на блокпостах пропускають військових.
Зазвичай, у військових та правоохоронних органів є пароль за яким й пропускають. Так само, якщо людина пояснить причину, чи покаже білет, який засвідчує, що та нещодавно прибула у Рівне, або ж має нічний автобус з міста, проблем не виникне. На блокпостах до цього нормально ставляться.
– Святослав Клічук, депутат Рівненської міської ради

Також, ми запитали чи пропускатимуть під час цього обмеження громадян, оскільки, місцеві жителі теж можуть мати нічні переїзди.
Щодо громадян, якщо у них є нагальна потреба у вигляді виїхати та забрати родину, яка приїхала вночі із закордону, то пропустять. Але, краще це робити до комендантської години. Якщо вже склалися такі обставини, то потрібно буде пояснити та показати квиток чи інші докази, які засвідчать, що їм справді необхідно виїхати або в’їхати у місто.
– Святослав Клічук, депутат Рівненської міської ради
У всіх інших випадках це обмеження діятиме, а тому пропускати не будуть.


















