Рівненським ЦНАПом знов керуватиме Наталія Хомич

Принаймні, таким є рішення суду.
“Сьогодні Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду поставив крапку у справі, яка тягнеться вже декілька років та виніс остаточне рішення про поновлення мене на посаді начальника Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради”, – повідомила Наталія Хомич на своїй сторінці у фейсбуці.
Чи виконає рішення найвищої судової інстанції міський голова – тепер ключове питання у цій історії.
















